Koho můžeme od 18.12. ubytovat

Dovolujeme si vás informovat, že od 18.12. 2020 je vládou ČR zakázáno poskytování ubytovacích služeb, s výjimkou poskytování ubytovacích služeb: a) osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, b) osobám, kterým byla nařízena pracovní povinnost podle krizového zákona, c) cizincům do doby opuštění území České republiky a cizincům s pracovním povolením na území České republiky, d)…

Číst dál

PF 2021

Milí hosté, děkujeme Vám za spolupráci v pro nás všechny velmi nestandardním roce 2020 a přejeme Vám, ať ten rok příští zase navrátí věci do rovnováhy. :) Hodně štěstí a opatrujte se. Tým hotelu Afrika.

Číst dál

Jsme připraveni. :)

Milí hosté, po více než dvouměsíčním období omezení provozu z důvodu epidemie koronaviru je nařízením vlády povolen běžný provoz, a to od 25.5. Desinfekčními prostředky, instruktážními nálepkami a ochrannými bariérami jsme zásobeni. Věříme, že jste toto pro všechny nelehké období přežili ve zdraví a těšíme se na vás. :)

Číst dál

Dovolená v Africe

Milí hosté, vzhledem k aktuální situaci to vypadá, že všichni strávíme dovolenou u nás v Česku. Což asi nikomu z nás nevadí, protože máme spoustu krásných míst. Vytvořili jsme pro vás pobyt Dovolená v „Africe“. Z našeho hotelu máte jen pár minut autem do Beskyd, čili k zajímavým atrakcím a místům. Těšíme se na vás. :)

Číst dál

Charita pro pejsky

Tak jsme zase jednou vybrali kasičku, do které hážou hosté příspěvky, výměnou za africký suvenýr, a pořídili konzervy a granule pro pejsky a kočičky z Domova pro opuštěné a týrané psy paní Synkové. Kromě třiceti pejsků a šesti kočiček, má kohouta, který si myslí, že je pes a slepic se bojí, a každý večer k ní chodí na gáblik…

Číst dál

Nejen africké dřevo

Milí hosté, že jsou naše stěny pokryty africkými artefakty a interiér je doplněn sochami vytesanými z různých stromů toho dalekého kontinentu jste si již zvykli. Tak pro zpestření, a jako malý suvenýr, doplňujeme pastelky a tužky z pravého beskydského dřeva. :)

Číst dál

Slavíci na střeše

Chcete vědět, jaký je z našeho hotelu výhled? Čerství trojnásobní vítězové v letošní anketě Český slavík Mattoni 2017, kapela MIRAI, zasadili svůj nový klip „Anděl“ do atmosféry překrásného večerního panorama Frýdku Místku a Beskyd, viditelného z naší střechy. Přejeme vám příjemný poslech.

Číst dál

Aby bílá bílá byla

Pořídit do hotelu koberce krémové barvy se nezdá jako nejlepší nápad :) Přece jen… stovky a tisíce majitelů bot během let otestují jejich stálobarevnost. O víkendu proběhlo strojové čistění koberců, které dvakrát do roka našim kobercům dopřáváme, takže hurá do podzimu. Podzimní plískanice, otisknuté do uzlíků našich koberců, zlikvidujeme opět na jaře :)

Číst dál