Jak rezervovat od 24.5.2021

Milí hosté, dovolujeme si vás informovat, že dle nařízení vlády ČR ze dne 17.5.2021 je možné od 24.5 ubytovávat osoby po předložení negativního testu PCR nebo POC, certifikátu o proočkování, nebo potvrzení o prodělaném covidu. Děkujeme vám za pochopení a spolupráci a těšíme se na setkání s vámi. :)

Číst dál

Koho můžeme od 18.12. ubytovat

Dovolujeme si vás informovat, že od 18.12. 2020 je vládou ČR zakázáno poskytování ubytovacích služeb, s výjimkou poskytování ubytovacích služeb: a) osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, b) osobám, kterým byla nařízena pracovní povinnost podle krizového zákona, c) cizincům do doby opuštění území České republiky a cizincům s pracovním povolením na území České republiky, d)…

Číst dál

PF 2021

Milí hosté, děkujeme Vám za spolupráci v pro nás všechny velmi nestandardním roce 2020 a přejeme Vám, ať ten rok příští zase navrátí věci do rovnováhy. :) Hodně štěstí a opatrujte se. Tým hotelu Afrika.

Číst dál

Jsme připraveni. :)

Milí hosté, po více než dvouměsíčním období omezení provozu z důvodu epidemie koronaviru je nařízením vlády povolen běžný provoz, a to od 25.5. Desinfekčními prostředky, instruktážními nálepkami a ochrannými bariérami jsme zásobeni. Věříme, že jste toto pro všechny nelehké období přežili ve zdraví a těšíme se na vás. :)

Číst dál