Jak rezervovat od 24.5.2021

Milí hosté, dovolujeme si vás informovat, že dle nařízení vlády ČR ze dne 17.5.2021 je možné od 24.5 ubytovávat osoby po předložení negativního testu PCR nebo POC, certifikátu o proočkování, nebo potvrzení o prodělaném covidu. Děkujeme vám za pochopení a spolupráci a těšíme se na setkání s vámi. :)

Číst dál

Koho můžeme od 18.12. ubytovat

Dovolujeme si vás informovat, že od 18.12. 2020 je vládou ČR zakázáno poskytování ubytovacích služeb, s výjimkou poskytování ubytovacích služeb: a) osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, b) osobám, kterým byla nařízena pracovní povinnost podle krizového zákona, c) cizincům do doby opuštění území České republiky a cizincům s pracovním povolením na území České republiky, d)…

Číst dál

PF 2021

Milí hosté, děkujeme Vám za spolupráci v pro nás všechny velmi nestandardním roce 2020 a přejeme Vám, ať ten rok příští zase navrátí věci do rovnováhy. :) Hodně štěstí a opatrujte se. Tým hotelu Afrika.

Číst dál

Jsme připraveni. :)

Milí hosté, po více než dvouměsíčním období omezení provozu z důvodu epidemie koronaviru je nařízením vlády povolen běžný provoz, a to od 25.5. Desinfekčními prostředky, instruktážními nálepkami a ochrannými bariérami jsme zásobeni. Věříme, že jste toto pro všechny nelehké období přežili ve zdraví a těšíme se na vás. :)

Číst dál

Dovolená v Africe

Milí hosté, vzhledem k aktuální situaci to vypadá, že všichni strávíme dovolenou u nás v Česku. Což asi nikomu z nás nevadí, protože máme spoustu krásných míst. Vytvořili jsme pro vás pobyt Dovolená v „Africe“. Z našeho hotelu máte jen pár minut autem do Beskyd, čili k zajímavým atrakcím a místům. Těšíme se na vás. :)

Číst dál

Charita pro pejsky

Tak jsme zase jednou vybrali kasičku, do které hážou hosté příspěvky, výměnou za africký suvenýr, a pořídili konzervy a granule pro pejsky a kočičky z Domova pro opuštěné a týrané psy paní Synkové. Kromě třiceti pejsků a šesti kočiček, má kohouta, který si myslí, že je pes a slepic se bojí, a každý večer k ní chodí na gáblik…

Číst dál

Nejen africké dřevo

Milí hosté, že jsou naše stěny pokryty africkými artefakty a interiér je doplněn sochami vytesanými z různých stromů toho dalekého kontinentu jste si již zvykli. Tak pro zpestření, a jako malý suvenýr, doplňujeme pastelky a tužky z pravého beskydského dřeva. :)

Číst dál

Slavíci na střeše

Chcete vědět, jaký je z našeho hotelu výhled? Čerství trojnásobní vítězové v letošní anketě Český slavík Mattoni 2017, kapela MIRAI, zasadili svůj nový klip „Anděl“ do atmosféry překrásného večerního panorama Frýdku Místku a Beskyd, viditelného z naší střechy. Přejeme vám příjemný poslech.

Číst dál